(Фото – галерија) Win Slot Casino во Куманово

Неодамна се отвори и Win Slot Casino во Куманово, во центарот на градот на ул. “Плоштад Нова Југославија” бр 4. Нови Apex/Novomatic апарати и рулет. Кумановчани секојдневно се забавуваат и остваруваат добивка. Ве очекуваме.

Read More »

Прв роденден на Win Slot Casino во Скопје

Денеска е Првиот роденден на Win Slot Casino во Скопје. Сакаме да им се заблагодариме на сите кои дадоа свој придонес. Голема благодарност и до сите посетители кои се забавуваат, играат и добиваат во Win Casino. Ви благодариме на довебата.

Read More »

Активни на Facebook и Instagram

Следете не и на социјалните мрежи, Facebook и Instagram. Бидете во тек со актуелните игри и новости на Win Slot Casino во Скопје и Куманово. Линк до Facebook страната: https://www.facebook.com/winslotcasino/ Линк до Instagram профилот: https://www.instagram.com/wincasino87/ Пишувајте ни ги Вашите предлози, сугестии и идеи. Оствари го твојот сон во Win Slot Casino.    

Read More »

Ново Win Slot Casino во Куманово

Почитувани, На Ваше задоволство, Win Slot Casino и во Куманово, на улица “Плоштад Нова Југославија” бр. 4, во центарот на градот. Имате можност да ја пробате Вашата среќа, да заработите, да го остварите Вашиот сон. Apex/Novomatic апарати и Рулет Gold Club. Искористете го викендот. До повеќе пари преку дружење и забава.    

Read More »

8 џекпоти во Win Slot Casino!

Дали сте знаеле дека Win Slot Casino е единствениот автомат клуб во Скопје со 8 џекпоти: – 5 фиксни џекпоти секој ден од 2500 до 3000 денари! – мини, медиум и голем џекпот! – Gold Club рулет со џекпот! Локација: Бул. Митрополит Теодосиј Гологанов спроти „Фурна“…

Read More »

Win up to 150.000 Јackpot е пред паѓање!!!

За сите заинтересирани, информација дека WIN UP TO 150.000 JACKPOT е пред паѓање! Посетете го нашиот клуб! Ве очекуваме во Win Slot Casino!!! Локација: Бул. Митрополит Теодосиј Гологанов – спроти кафеана Фурна.

Read More »

Овој петок: Акција во Win Slot Casino

Специјално, овој ПЕТОК – бесплатни тикети за сите наши играчи! Петок, од 17:00 до 19:00 часот, ве очекуваме во Win Slot Casino! Локација: Бул. Митрополит Теодосиј Гологанов, спроти кафеана Фурна.

Read More »